*

Vaše ohlasy


Mateřská škola Chlumany, Chlumany 60, 384 22 Vlachovo Březí
Přednáška byla pro děti přínosem. Moc se nám líbil, hezká motivace i organizace. Velice hezké propojení nových vědomostí a pohybových činností pro děti. Reakce dětí na hodinu byla pozitivní, děti se aktivně zapojovaly, velice vstřícné jednání, aktivita dětí byla s radostí. Budeme se moc těšit na další spolupráci.
Základní škola a Mateřská škola Dříteň, 373 51 Dříteň 153
Přednáška byla pro děti přínosem - zopakovaly si informace z hodin prvouky, případně si doplnily co zapomněly. S obsahem, pestrostí jsme spokojeni, množství je přesně přizpůsobené věku dětí. Překvapením pro děti bylo, že je vše spojené s pohádkou a činnostmi. O přestávce mi říkaly, že si myslely, že budou jen sedět, dívat se na tabuli a poslouchat.
Mateřská škola 378 24 Pluhův Žďár 66, okres Jindřichův Hradec
Program byl velice poučný (geom. tvary, poznávání zvířátek, ....). Seznámily se také s novými zvířátky (některé druhy ryb). Obsah přednášky se mi líbil, zejména hry, které byly do programu zapojeny. Děti se také lépe soustředily na pohádky u projektoru. Děti se také seznámily s novými pojmy. Děti správně reagovaly na otázky. Vždy se lépe soustředily, když pro ně paní měla připravené překvapení. Nejvíce se líbila hra "Kde jaké zvířátko bydlí."
Mateřská škola Strakonice, Šumavská 264, 386 01 Strakonice
Děti měly příjemný zážitek. Získaly mnoho nových poznatků. Obsah přednášky byl pro děti zajímavý, poučný. Děti vše sledovaly se zájmem.
Prima mateřská škola, s.r.o., Komenského/262, 75301 Hranice
Děti si zopakovaly vše co znají. V určitých oblastech se dozvěděly zajímavosti, které je ještě obohatily (původ exotického ovoce). Obsah přednášky byl smysluplný a bohatý na informace. Starší děti jsou více komunikativní, vnáší své myšlenky a zkouší reakce dospělého.
Mateřská škola Olomouc, Herrmannova 510/1, 77200 Olomouc
Hodina byla pro děti přínosem jen z části, děti si doplnily nějaké informace. Obsah přednášky se líbil - možná trochu těžší. Dětem se hodina určitě líbila, některé se nudily, hodně informací znaly. Dětem se líbily hry a činnosti , které pohádku doprovázely.
Mateřská škola Želeč, okres Prostějov, Želeč 153, 79807 Brodek u Prostějova
Hodina byla pro děti přínosem, rozvíjela jejich poznatky o zdravém způsobu života, zdravé výživě. Obsah byl promyšlený, počítal se zapojením dětí do programu. Děti reagovaly, program se jim líbil.
Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Řezníčkova 1, 77900 Olomouc
Hodina byla pro děti přínosem a obsah přednášky byl přiměřený věku a poučný. Pozitivní reakce dětí, projekt je zaujal.
Mateřská škola Olomouc, Michalské stromořadí 11, 11/782, 77200 Olomouc
Hodina byla pro děti velkým přínosem. Obsah byl velmi bohatý a pro děti snadno přijatelný, činnosti byly proloženy nácviky pohybů a didaktickými hramy. Paní lektorka děti snadno a velice rychle svým milým přístupem zaujala a přiměla děti hravou formou ke spolupráci. Budeme rádi za další spolupráci.
Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Dvorského 33, 77900 Olomouc - Svatý Kopeček
Přednáška byla přínosem, opakováním nabytých znalostí v krátkém čase. Obsah přednášek se velmi líbil, byl přiměřený věku i znalostem. Obsah byl velmi hezky promyšlený a ucelený. Děti byly aktivní, přednáška, pohádka i aktivity se dětem líbily.

Přidat hodnocení
Naši koordinátoři projektu Zdraví dětem Vás rádi ve stanovený termín kontaktují.
*
*
*
*
Vyžadujeme vyplněná všechna pole.