*

Vaše ohlasy


Mateřská škola Vrchlického nábř. 1388, 370 01 České Budějovice
Rozhodně byla hodina pro děti přínosem. Obsah byl připravený, bohatý a rozvíjel mnoho oblastí. Činnosti pěkně sestaveny (střídání rušných x klidných). Lektorka: velmi pěkná práce s dětmi. Očividně si osvojily a zopakovaly spoustu poznatků, byly zaujaté a vtažené do děje.
Základní škola Volary, U Nádraží 512, 384 51 Volary, okres Prachatice
Děti se dozvěděly spoustu zajímavých informací, určitě byla hodina přínosem. Zajímavý obsah, pro děti poutavý. Děti se aktivně zapojovaly, bylo vidět, že to to hodně zaujalo.
Základní škola a Mateřská škola Kamenný Újezd, Plavnická 300, 373 81 Kamenný Újezd
Přednáška byla pro děti přínosem, byla připravena velmi dobře - kombinace s interaktivní tabulí a střídání činností udržela děti v pozornosti po celou dobu. Děti pracovaly se zaujetím, byly velmi pozorné, aktivně se zapojily.
Mateřská škola Kovářov, 398 55 Kovářov 107, okres Písek
Hodina byla pro děti přínosem, děti hodina bavila, bylo tam dost informací, které byly pro některé děti nové. Obsah přednášek byl dobře strukturovaný, nejen poučná část, ale také pohybová část byla pro děti zajímavá. Děti spolupracovaly, poslouchaly a dobře reagovaly, chtěly se všeho zúčastnit.
Základní škola a Mateřská škola Čimelice, 398 04 Čimelice 115, okres Písek
Přednáška byla určitě pro žáky přínosem. Aktivně se zapojili všichni žáci. Hráli všechny hry. Obsah přednášek byl uzpůsobený věku dětí. Rozsah byl široký. Přednáška se mi moc líbila. Děti byly velmi spokojené. Přednáška se jim líbila.
Gymnázium, Střední odborná škola ekonomická a Střední odborné učiliště, Pohorská 86, 382 41 Kaplice
Rozhodně byla přednáška pro žáky přínosem. Přehledně a názorně připravená přednáška, zapojení žáků pomocí doplňkových otázek. Žáci se zapojovali aktivně do programu, celý projekt se setkal s pozitivní odezvou, zájmem. Bylo by pro nás přínosem s vámi i ve školním roce 2017/18 spolupracovat.
Mateřská škola K. Štěcha, Karla Štěcha 5, 370 05 České Budějovice
Hodina byla rozhodně pro děti přínosem, děti nadšeně spolupracovaly, byly nadšené, práce je bavila a rozhodně se k tématu s dětmi vrátíme. Obsah přednášek se nám líbil na 100 % - rozšířil znalosti dětí, děti si vědomosti mohly ověřit (dostatek zajímavých pomůcek, krásný přístup k dětem) - pozitivní hodnocení. Děti spolupracovaly nadšeně - program doporučujeme i ostatním třídám.
Základní škola a Mateřská škola Malšice, 391 75 Malšice 232, okres Tábor
Přednáška byla pro děti přínosem - určitě se dozvěděly, kde dělají ve stravování chyby. Obsah přednášky se líbil. Dětem se líbily činnosti a s nadšením se zapojovaly do diskuze.
Mateřská škola Čkyně, 384 81 Čkyně 258
Program byl pro děti určitě přínosem - dostatek pomůcek, pěkný příběh, střídání činností, přístup lektorky k dětem byl velmi pěkný, klidný, ale důrazný. Obsah přednášky odpovídal věku dětí, byl pestrý (poznatky, činnosti.) Děti spolupracovaly aktivně, se zájmem, ke konci již bylo těžší udržet jejich pozornost, ale i tak reagovaly dobře.
BARBORKA mateřská škola s.r.o., Jírovcova 915/61, 370 04 České Budějovice
Cvičení bylo pro děti přínosem. Cvičení se velmi líbilo, děti se do činností aktivně zapojovaly. Děti byly ze cvičení nadšené a bavilo je to. Budeme rádi, když nás oslovíte i v příštím roce.

Přidat hodnocení
Naši koordinátoři projektu Zdraví dětem Vás rádi ve stanovený termín kontaktují.
*
*
*
*
Vyžadujeme vyplněná všechna pole.