*

Vaše ohlasy


Mateřská škola Zámecká, Rosice, okres Brno
Obsah přednášek se mi velice líbil. Lektorka byla připravená. Obsah byl provázaný, děti získaly spousty poznatků, lektorka se zapojovala. Dětem se hodina líbila, zapojily se všechny do připravených činností.
Mateřská škola Velké Hostěrádky
Přednáška byla pro děti přínosem. Děti byly zaujaté výborným a srozumitelným výkladem paní lektorky. Toto téma je v současné době aktuální, probíráme velmi často. Vaše přednášky jsou vždy pro děti podnětné.
Základní škola a Mateřská škola Jílovice, Jílovice 81, 373 32 Borovany
Myslím, že hodina byla velice přínosná. Děti se dozvěděly mnoho zajímavých informací, které využijí v běžném životě. Minimálně budou přemýšlet jestli to, co jí je vhodné, zdravé a potřebné pro jejich správný růst a vývoj. Obsah byl pestrý, líbilo se mi střídání činností, děti byly stále ve střehu - vnímaly, co se jim snaží lektorka říci. Děti byly aktivní, reagovaly přiměřeně na podněty. Hodiny se jim moc líbily, pracovaly se zaujetím a chutí.
Základní škola a mateřská škola Šumavské Hoštice, 384 71 Šumavské Hoštice 21, okres Prachatice
Hodina byla pro děti přínosem. Obsah byl pestrý. Děti získaly nové znalosti, prakticky se zúčastnily plnění úkolů. Pracovaly individuálně i ve skupinkách. Mimo jiné rozvíjely i svou zručnost a vzájemnou toleranci. Program děti zaujal.
Mateřská škola Pražská 17, 370 04 České Budějovice
Myslím, že hodina byla pro děti přínosem. Děti si zopakovaly co už umějí, dozvěděly se i něco nového, všechny to bavilo a aktivně se zúčastňovaly všech aktivit. Obsah byl zajímavý a hodně obšírný, pojal mnoho oblastí, týkajících se zdravého životního stylu (ovoce, zelenina, pohyb) a to vše formou příběhu. Dětem se program moc líbil, bavily je hlavně akční činnosti, rády se zapojily, určitě je zaujalo i pojetí příběhu pomocí obrázků promítaných na projektoru.
Základní škola a Mateřská škola Lipno nad Vltavou, 382 78 Lipno nad Vltavou 38
Hodina byla přínosem, děti se formou her a prezentací dozvěděly, jaké potraviny upřednostňovat a jakým se naopak vyhýbat. Především mne zaujala část věnována složení potravin. Dětem se naopak nejvíce líbil program "Jak mám jíst", při němž byly aktivně zapojeny a následná prezentace prací. Určitě budeme rádi, když nás v příštím roce opět oslovíte.
Základní škola a Mateřská škola Lodhéřov, 378 26 Lodhéřov 187, okres Jindřichův Hradec
Hodiny velmi hezky připravené a pro děti přínosné, vhodný doplněk učiva v prvouce i výchově ke zdraví. Obsah byl přiměřený věku dětí, střídání různých forem i metod práce, skupinová práce. Děti aktivní, spolupracovaly.
Mateřská škola Kestřany, 398 21 Kestřany 52, okres Písek
Velmi přínosné informace, výborně zpracované metodické postupy, jak dětem nové poznatky předat. Reakce dětí kladná, snažily se spolupracovat. Budeme rádi, když nás v příštím roce opět oslovíte.
Základní škola a Mateřská škola Vyšší Brod, Náměstí 58, 382 73 Vyšší Brod, okres Český Krumlov
Určitě byla hodina pro děti přínosem. Naučily se rozdíl mezi zeleninou a ovocem. Zdravé stravovací návyky. Loutky, pohádka, koláž, informace o obezitě - pestré rozložení programu, obsah vhodný věku žáků. Žáci byli aktivní, pozorní a měli otázky k tématům.
Základní škola a mateřská škola Novosedly nad Nežárkou, 378 17 Novosedly nad Nežárkou 112
Určitě bylo cvičení pro děti přínosem. Cvičení bylo zajímavé, rozmanité (pěkné pomůcky). Cíleně - škola hrou. Děti byly aktivní, veselé, spokojené. Pěkný přístup lektora - děti spokojené a zaujaté.

Přidat hodnocení
Naši koordinátoři projektu Zdraví dětem Vás rádi ve stanovený termín kontaktují.
*
*
*
*
Vyžadujeme vyplněná všechna pole.